Firma MOTIF DESIGN powstała w 2011 roku, z pasji do tworzenia funkcjonalnych i użytkowych wnętrz, które powinny być zgodne z naszymi indywidualnymi upodobaniami. Wykonując projekty realizatorskie, w których uwzględniane jest wyposażenie, dopasowujemy się do możliwości budżetowych klientów. Nie tworzymy rzeczy, których nie da się wykonać. Każdy projekt wykonywany jest z myślą o danym kliencie, dostosowany do jego potrzeb i wymagań. Staramy się, aby nasze projekty były ponadczasowe, nie ulegamy chwilowej modzie. Posiadamy wyższe wykształcenie kierunkowe.

Klienci często pytają jak wygląda współpraca z naszym biurem projektowym. Umawiamy się na spotkania w miejscu i czasie dogodnym dla klienta. W przypadku braku aktualnych rysunków budowlanych, osobiście wykonujemy inwentaryzacje. Przed podpisaniem umowy robimy wstępną wycenę projektu i omawiamy założenia, którymi kierujemy się podczas wykonywania aranżacji. W ramach projektu, otrzymujecie Państwo niezbędne rysunki techniczne, wizualizacje oraz spis materiałów rzeczy wykorzystanych. Kolory dobieramy na podstawie wzorników kolorystycznych poszczególnych firm.

Podczas realizacji projektu, jesteśmy w stałym kontakcie z Państwem i wykonawcami. W zależności od potrzeb klientów możemy wykonać aranżacje całych domów, pojedynczych pomieszczeń lub pojedynczych ścian. Projektujemy także rzuty rozmieszczenia samych ścian działowych z przykładowym rozmieszczeniem mebli lub bez. Przyjeżdżamy również na indywidualne konsultacje, w celu doboru samych kolorów lub rozwiania wątpliwości na tematy, z którymi macie Państwo problemy.